Promocje na otwarcie


W sobotę 11 września otwieramy nowy salon Trzmiela. Zapraszamy na ul. Rogowską 147 we Wrocławiu od 10:00 do 20:00.
Chcemy, żeby ten dzień był świętem nie tylko dla nas, ale przede wszystkim dla Was – klientów, akwarystów, przyjaciół, dzięki którym jesteśmy dziś tu, gdzie jesteśmy. Dlatego przygotowaliśmy dla Was masę niespodzianek i promocji.

Aby dać Wam jeszcze więcej powodów do świętowania, wraz z zaprzyjaźnionymi markami przygotowaliśmy dla Was szereg niesamowitych promocji, które będą obowiązywać jedynie w naszym nowym salonie i jedynie w dniu otwarcia*.

W dniu otwarcia nowego salonu Trzmiela odwiedzi nas wielu znakomitych gości. Będą to uznani aquascaperzy, ambasadorzy największych marek akwarystycznych i eksperci, którzy będą prezentować różne sposoby aranżacji zbiorników oraz odpowiadać na Wasze pytania.

Będziecie też mogli zajrzeć w zakamarki Trzmielowej siedziby!

Zaciekawieni? To czytajcie dalej!
Opis promocji podzielony jest tematycznie, a zamyka go akwarystyka morska, więc morszczaki mogą od razu przewinąć do końca i zobaczyć, co dla nich mamy!

Produkt lub gadżet w prezencie!

W dniu otwarcia, każdy klient, który dokona zakupu w naszym nowym salonie otrzyma w prezencie pełnowartościowy produkt! Będzie to możliwe dzięki naszym partnerom – markom, które reprezentują jakość: Tetra, Sera, Fluval, Oase, QualDrop, Aquaforest, Aquael, Nattec, Microbe-Lift, Tropical.
A co więcej, każdy klient będzie mógł sam wybrać dla siebie taki prezent**, jaki najbardziej będzie mu pasował. Dajemy Wam wybór, bo to Wy najlepiej wiecie, czego Wam trzeba!

Promocje słodkowodne

Życie w przyjaźni z producentami sprzętu i artykułów akwarystycznych procentuje! Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Wam niesamowite promocje i gratisy dodawane przy zakupie wybranych produktów. Zobaczcie sami!

-15% na sprzęt Mitoja

-15% na cały sprzęt marki Mitoja. Promocja obejmuje zarówno oświetlenie LED, jak i akwaria Mitoja Glass i Mitoja OptiWhite. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Lampy LED marki Mitoja nowoczesne i stylowe oświetlenie polskiej produkcji do akwariów o różnych rozmiarach. Zostały stworzone i wyprodukowane według wytycznych Trzmiela, w oparciu o wieloletnie doświadczenie w akwarystyce. Są one szczególnie polecane do uprawy wymagających gatunków roślin podwodnych.

Akwaria Mitoja oferują wysoką jakość wykonania. Bezwałkowe klejenie, bezbarwny silikon oraz szkło Pilkington OptiWhiteTM w przypadku akwariów Mitoja OptiWhite, to cechy, które sprawiają, że zbiorniki te nie mają sobie równych. Promocją objęte są akwaria od 25 do 150 cm długości.

Dużo informacji? A to jeszcze nie wszystko! Na szczęście nie musicie nadwyrężać pamięci. Dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku lub zapiszcie się do newslettera, a my przypomnimy Wam o wszystkich szczegółach i promocjach na otwarcie.

Filtry kubełkowe Fluval + grzałka Fluval gratis

Kupując w dniu otwarcia filtr Fluval serii 07 lub Fluval FX, otrzymacie za darmo grzałkę Fluval z serii E! Grzałki będą dobierane do modelu filtra zgodnie ze schematem na powyższej grafice. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Grzałki Fluval serii E to zaawansowane, sterowane mikroprocesorem urządzenia wyposażone w wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest temperatura wody. Dzięki temu, grzałka jest także termometrem! To inteligentne urządzenie stale monitoruje temperaturę wody i ostrzega, gdy przekroczy ona bezpieczne wartości! Grzałki Fluval serii E to idealne uzupełnienie świetnych filtrów zewnętrznych tej firmy.

Filtry kubełkowe Oase + zestaw do podmiany wody gratis

Kupując w dniu otwarcia filtr Oase BioMaster Thermo 350 lub 600 otrzymacie za darmo zestaw do podmiany wody Aqua In-Out Set 800 o wartości 184 zł! Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Oase Aqua In-Out Set 800 to kompletny zestaw do szybkich i łatwych podmian wody w akwarium. W zestawie znajduje się wydajna i niezawodna pompa, 10-metrowy wąż i wygodne mocowania pozwalające na pewny montaż w zbiorniku na czas podmiany. Koniec z noszeniem wiader!

-30% na filtry Aquael Turbo

-30% na wszystkie filtry wewnętrzne AQUAEL z serii Turbo! Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Filtry AQUAEL Turbo to wyjątkowe konstrukcje, bowiem w odróżnieniu od wielu innych filtrów wewnętrznych, ich budowa umożliwia wykorzystywanie ich nie tylko do filtracji mechanicznej, ale także chemicznej lub biologicznej. Wystarczy wypełnić komorę na media wybranym produktem i gotowe!

Do każdej lupy lub czyścika marki Flipper otrzymacie oryginalny kubek Flipper!

Czyściki marki Flipper uznawane są przez wielu akwarystów za najlepsze czyściki do akwariów. Przemyślana konstrukcja, wysokiej klasy materiały oraz szeroka dostępność części zamiennych oznaczają, że czyścik Flipper to jedyny czyścik magnetyczny, jakiego będziesz potrzebować w życiu!

Lupy Flipper DeepSee to dwa rozmiary szkieł powiększających montowanych na szybie akwarium. Przybliżają one podwodny świat lepiej, niż kiedykolwiek, a mocowanie za pomocą magnesu uwalnia ręce akwarysty-fotoamatora, umożliwiając mu łapanie fantastycznych kadrów akwariowego życia!

Zarówno czyściki, jak i lupy Flipper polecane są do akwarystyki morskiej i słodkowodnej!

-20% na podłoża Master Soil i Platinum Soil

-20% na podłoża Master Soil 8l Powder i Normal oraz i Platinum Soil 8l Powder i Normal. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 • Master Soil to najwyższej klasy naturalne, japońskie podłoże aktywne. Wspiera zdrowy wzrost i wygląd roślin. Bogate w składniki odżywcze, kwasy fulwowe, humusowe i substancje mineralne. Siedlisko dla bakterii nitryfikacyjnych, reguluje parametry wody.
 • Platinum Soil to ciemne, porowate podłoże, pochodzenia naturalnego. Przeznaczone do zbiorników roślinnych i krewetkariów. Bogate w minerały, nie wymaga dodatków modyfikujących.

-15% na złoża QualDrop

-15% na złoża filtracyjne QualDrop. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 • PrimePore 500 ml, 1000 ml to oryginalny, ceramiczny materiał filtracyjny, w kształcie kulek o średnicy ok. 10-12 mm. Unikalna budowa, z pustą przestrzenią wewnątrz, zapewnia powstawanie stref dla bakterii denitryfikacyjnych.
 • HyperPore 500 ml, 1000 ml to nowoczesny, wysokoporowaty, ceramiczny materiał filtracyjny. Cechuje go bardzo duża powierzchnia filtracyjna, około 2 200 m2/l oraz trójwymiarowa struktura otwartych, czynnych biologicznie porów.
 • CubePore 12 sztuk, 36 sztuk to innowacyjny wkład filtracji biologicznej. Ceramiczny materiał filtracyjny w kształcie sześcianu, o efektywnej powierzchni właściwej ok. 2 250 m2/l. Polecany szczególnie do filtrów hamburskich, podżwirowych, rynien filtracyjnych i sumpów.

-15% na HexPure

-15% na absorbent QualDrop Hex Pure. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

HexPure 150 ml, 300 ml, 500 ml to syntetyczny, polimerowy wkład filtracyjny absorbujący związki azotu. Pozwala kontrolować poziomy NH4, NO2 i NO3. Wpływa na ogólną czystość zbiornika i klarowność wody.

-30% na pokarmy i preparaty Tetra

-30% na pokarmy z serii Tetra PRO 300 ml oraz kultowe płatki TetraMin 300 ml, a także na preparaty Tetra FilterActive 250 ml oraz AquaSafe 250 ml. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 • Tetra PRO 300 ml to wysokiej jakości pokarmy premium przeznaczone do karmienia różnego rodzaju ryb. Specjalna formuła zawiera minerały i witaminy, dzięki którym ryby akwariowe będą zdrowe i witalne.
 • TetraMin to legenda wśród pokarmów dla ryb ozdobnych. Był to pierwszy na rynku pokarm w formie płatków, który zapoczątkował rewolucję w karmieniu ryb. Od wielu dekad pokarm TetraMin pozostaje pokarmem pierwszego wyboru dla licznej rzeszy akwarystów.
 • Preparat FilterActive 250 to płynny preparat wspomagający utrzymanie równowagi biologicznej w akwarium słodkowodnym. Zawiera szczepy żywych bakterii przyspieszające proces dojrzewania wody oraz wspomagające biologiczny rozkład zanieczyszczeń organicznych. Skutecznie poprawia wydajność filtracji. Zawiera specjalnie wyhodowane szczepy bakterii nitryfikacyjnych (Nitrospira i Nitrosomonas) oraz bakterie redukujące osad na dnie zbiornika (Bacillus).
 • AquaSafe 250 ml to wydajny uzdatniacz. Zmienia wodę wodociągową w bezpieczne środowisko dla ryb, roślin i krewetek. Błyskawicznie usuwa niebezpieczny chlor, chloraminę, miedź, cynk i ołów z wody wodociągowej.

-15% na pokarmy dla krewetek QualDrop

-15% na zestaw pokarmów dla krewetek QualDrop Box Food for Shrimps. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Cena regularna: 119,00 zł
Cena promocyjna: 101,15 zł

Box Food for Shrimps to komplet pokarmów przeznaczonych dla krewetek caridina i neocaridina. Vital wspomaga wzrost i wybarwienie. Breed stymuluje rozmnażanie. Algae stanowi bogate źródło białka roślinnego i wspiera odporność. Pikoo i Pikoo New Born przeznaczone są do odchowu młodych.

-15% na nawozy QualDrop

-15% na nawozy QualDrop Basic Grow i Fe Forte. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 • Basic Grow to płynny, skoncentrowany preparat z podstawowymi makroelementami, niezbędnymi do prawidłowego rozwoju roślin. Zawiera N (azot), P (fosfor), K (potas) oraz niewielki dodatek Mg (magnezu) i Ca (wapnia).
 • Fe Forte to skoncentrowany nawóz, zawierający duże ilości żelaza, mikroelementy i pierwiastki śladowe.

Promocje morskie

-15% na zestawy AF Ocean Guard + gratisy

Kupując w dniu otwarcia któryś z zestawów do akwarystyki morskiej Aquaforest Ocean Guard, zapłacicie 15% mniej, a do tego dostaniecie prezent! Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Zestawy do akwarystyki morskiej Aquaforest to produkty klasy premium, których jakość zadziwia nawet wytrawnych akwarystów. Zawierają akwarium ze szkła OptiWhite, szafkę oraz sump z orurowaniem.

 • Aquaforest Reef Salt 7,5 kg i 25 kg to syntetyczna sól tworząca idealne środowisko dla koralowców. Fakt, że jest produkowana w laboratorium sprawia, że jest pozbawiona jakichkolwiek zanieczyszczeń. Przeznaczona jest do akwariów z koralowcami twardymi, którym pomaga w budowaniu szkieletu wapiennego.
 • Aquaforest Starter Pack to zestaw startowy do zakładania nowego akwarium morskiego. Zawiera sól, testy i preparaty niezbędne przy starcie zbiornika. Skraca dojrzewanie oraz ułatwia stabilizację biologiczną. W jego skład wchodzi aż 12 produktów.
 • Aquaforest Bio Sand to żywy piasek pozyskiwany ze złóż naturalnych najwyższej jakości. Jest wzbogacony w bakterie z pożywką oraz węglan wapnia.
 • Aquaforest Rock to syntetyczna, robiona ręcznie skała do akwarium morskiego. Dzięki temu jest wolna od pasożytów i glonów, nie wydziela azotanów i fosforanów i jest lekka i łatwa w obróbce. Wysoka porowatość zapewnia świetne warunki dla kolonizacji przez pożyteczne bakterie.
 • Aquaforest AF90 jest wysokiej jakości filtrem fluidyzacyjnym zaprojektowanym do stosowania w sumpie akwarium morskiego. Wspaniale sprawdza się jako korpus wypełniony wkładami filtracyjnymi. Posiada regulowaną wysokość sit i współpracuje z dowolnymi rodzajami pomp.

-15% na sole Aquaforest

-15% na wszystkie objętości soli Aquaforest Probiotic Reef Salt, Aquaforest Reef Salt i Aquaforest Sea Salt. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.

 • Aquaforest Probiotic Reef Salt to profesjonalna syntetyczna sól akwarystyczna przeznaczona do zbiorników rafowych z obsadą rybną, koralami SPS i LPS. Sól zawiera mikro- i makroelementy oraz jest wzbogacona o bakterie probiotyczne.
 • Aquaforest Reef Salt to syntetyczna sól tworząca idealne środowisko dla koralowców. Fakt, że jest produkowana w laboratorium sprawia, że jest pozbawiona jakichkolwiek zanieczyszczeń. Przeznaczona jest do akwariów z koralowcami twardymi, którym pomaga w budowaniu szkieletu wapiennego.
 • Aquaforest Sea Salt to syntetyczna sól akwarystyczna przeznaczona do zbiorników morskich z obsadą rybną oraz z mniej wymagającymi koralowcami i bezkręgowcami.

Produkty marki Aquaforest + gratisy

Kupując w dniu otwarcia dowolne produkty marki Aquaforest za kwotę powyżej 100 zł, otrzymacie jeden z poniższych produktów (promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów):

 • Dowolny produkt 125 ml z linii Aquaforest Freshwater.
 • AF Power Elixir 200 ml – preparat z aminokwasami i witaminami stworzony z myślą o zaspokajaniu potrzeb najbardziej wymagających koralowców. Premiera w Trzmielu!

Kupując w dniu otwarcia dowolne produkty marki Aquaforest za kwotę powyżej 200 zł, otrzymacie jeden z poniższych produktów (promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów):

 • Test ICP 1 – zestaw do pobierania próbek wody akwariowej w celu dokonania jej analizy laboratoryjnej za pomocą spektrometru ICP-OES.
 • AF Power Elixir 1000 ml  – preparat z aminokwasami i witaminami stworzony z myślą o zaspokajaniu potrzeb najbardziej wymagających koralowców. Premiera w Trzmielu!
 • Dowolny produkt 250 ml z linii Aquaforest Freshwater.
 • Alkalinity Test Pro – wygodny test akwarystyczny do oznaczania twardości węglanowej w akwarium morskim.

Kupując w dniu otwarcia dowolne produkty marki Aquaforest za kwotę powyżej 400 zł, otrzymacie jeden z poniższych produktów (promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów):

 • Test ICP 2 – zestaw do pobierania próbek wody. Umożliwia dokładne badanie składu wody akwariowej i uzyskanej z filtra RO.
 • AF Power Elixir 2000 ml – preparat z aminokwasami i witaminami stworzony z myślą o zaspokajaniu potrzeb najbardziej wymagających koralowców. Premiera w Trzmielu!
 • AF Life Bio Fil 1200 ml – naturalne medium filtracji biologicznej, wykorzystywane w sumpie akwarium morskiego. Zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy pożytecznych bakterii, dzięki czemu filtracja biologiczna działa od razu po włączeniu filtra.
 • Dowolny produkt 250 ml z linii Aquaforest Freshwater.

Produkty Tropical Marine Power + gratisy

Kupując w naszym nowym salonie w dniu jego otwarcia produkty z serii Tropical Marine Power za kwotę powyżej 50 zł, otrzymacie jeden z poniższych produktów GRATIS (promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów):

Seria Tropical Marine Power to linia produktów do akwarystyki morskiej uznanego polskiego producenta. W jej skład wchodzą pokarmy, preparaty i sole.

 • Marine Power Easy Set 1 + 2 to zestaw suplementów przygotowany specjalnie z myślą o niewielkich akwariach morskich. Zawiera wszystkie najważniejsze mikroelementy potrzebne dla prawidłowego rozwoju i wybarwienia koralowców.
 • Marine Power Easy KH/Alkalinity to płyn służący do podnoszenia poziomu twardości węglanowej w akwarium morskim. Jest przeznaczony do niewielkich zbiorników z koralowcami miękkimi.
 • Marine Power Easy Cations 1000 ml to płyn służący do podnoszenia w wodzie morskiej stężeń mikroelementów i pierwiastków śladowych w postaci kationów. Zawiera: lit, stront, molibden, chrom, żelazo, bor, miedź i potas.
 • Marine Power Easy Anions 1000 ml to płyn służący do podnoszenia w wodzie morskiej stężeń anionów jodkowych i fluorkowych. Wraz z preparatem Marine Power Easy Cations tworzy pełny zestaw suplementów do akwarium morskiego.

Goście dnia otwarcia

Wśród zaproszonych gości będą dwie polskie gwiazdy aquascapingu – Paweł Mielniczek i Michał Adamek!

Paweł Mielniczek to ambasador marki Aquaforest, światowej sławy aquascaper, laureat i juror wielu konkursów akwarystycznych, zawodowo zajmuje się zakładaniem i aranżowaniem akwariów.
Michał Adamek, to ekspert marki AQUAEL, Mistrz Europy w Aquascapingu. Jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych polskich aquascaperów.
Będzie to idealna okazja, żeby posłuchać obu mistrzów i podpatrzeć ich sposoby na tworzenie aranżacji z wykorzystaniem rozmaitych materiałów.

Godziny aranżacji:

Paweł Mielniczek – 10:30-14:00
Michał Adamek – 14:30-18:00

Oprócz nich, otwarcie nowego salonu Trzmiela uświetnią swoją obecnością:

Grzegorz Grębosz, ambasador marki Aquaforest, który odpowie Wam na wszelkie pytania związane z akwarystyką morską i produktami marki Aquaforest.
Marcin Wawrzyniak, ekspert firmy Tropical, który opowie o produktach marki oraz hodowli ryb tropikalnych.
Marcin Jurek, ekspert Trzmiela Radzi i aquascaper. W dniu otwarcia nowego salonu Trzmiela będzie opiekunem Strefy Aranżacji, doradzając wszystkim jak najlepiej łączyć ze sobą różne materiały oraz rośliny.
Zenon i Zenonka, członkowie trzmielowej rodziny, akwarystyczne małżeństwo, dla którego nasze hobby nie ma żadnych sekretów. Będą na Was czekać, żeby porozmawiać z Wami o rybach i sprzęcie.
Szopen, autor popularnego krewetkowego kanału na YouTube Szopen’s Shrimps. W dniu otwarcia nowego salonu Trzmiela można będzie kupić jego zestawy krewetkowe, a sam Szopen będzie doradzał w zakupie tych sympatycznych skorupiaków.
Lady Discus, ambasadorka Trzmiela, instagramerka i hodowczyni dyskowców z linii Red Turkus Piwowarskiego. Opowie Wam o hodowaniu dyskowców i kolcobrzuchów.

Czy warto odwiedzić nas 11 września z okazji otwarcia nowego salonu Trzmiela?

No raczej! Część powodów macie powyżej, ale będą jeszcze inne atrakcje, o których dowiecie się w stosownym czasie. Ale jeśli nadal odczuwacie niedosyt, to być może te garść danych o nowym salonie Trzmiela zaspokoi Wasz apetyt.

Łączna długość regałów w nowym salonie Trzmiel to 295 m, czyli więcej niż wynosi wysokość Sky Tower. W sam raz, by pomieścić ponad 3000 produktów 115 marek! Czekać tu będzie na Was 14 000 l wody wypełnionej życiem słodkowodnym i morskim, a także 8 akwariów pokazowych zaaranżowanych przez ekspertów Trzmiela.


Ale to nie wszystko, posiadacze Karty Trzmiela, kupując w naszym salonie dostaną zwrot 5% wydanej kwoty w postaci Trzmielików, które zgromadzą na swojej Karcie i wymienią na bon rabatowy. Jeśli je nie posiadasz, będzie możliwość wyrobienia jej na miejscu!

Do zobaczenia!


Otwarcie nowego salonu Trzmiela!
Kiedy: sobota 11 września 2021
Gdzie: ul. Rogowska 147, 54-440 Wrocław
Godziny otwarcia: od 10:00 do 20:00

Dużo informacji? A to jeszcze nie wszystko! Na szczęście nie musicie nadwyrężać pamięci. Dołączcie do naszego wydarzenia na Facebooku lub zapiszcie się do newslettera, a my przypomnimy Wam o wszystkich szczegółach i promocjach na otwarcie.

*do końca dnia otwarcia (11 września) lub do wyczerpania zapasów, cokolwiek nastąpi wcześniej.
**każdemu Klientowi przysługuje 1 prezent.Autor
Trzmiel Radzi
Z akwarystyką jestem związany praktycznie przez całe moje 35-letnie życie. Wychowywałem się otoczony akwariami, a pasję do hobby zaszczepił mi mój Tato. W czasach, gdy zaczynałem przygodę z akwarystyką, trudno było o dobry sprzęt, a wiele rzeczy trzeba było robić we własnym zakresie, często metodą na „chybił-trafił”. Dzięki temu zyskałem…
Więcej

Zapisz się do newslettera!

Jakie tematy Cię interesują?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez TRZMIEL CZERWIŃSKI SP. J. z siedzibą pod adresem: ul.
Rogowska 147, 54-440 Wrocław, KRS: 0000576338, NIP: 8943066554, REGON: 362549553, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera, drogą elektroniczną,
zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl