Przedłużamy promocje!


To była prawdopodobnie najszczęśliwsza sobota w całej historii Trzmiela! Móc spotkać się z Wami, porozmawiać, przybić piątkę – dla takich chwil się żyje! Dziękujemy tym, którzy dali radę nas odwiedzić i tym, którzy śledzili nasze relacje w mediach społecznościowych. To dzięki Wam – i dla Was – istnieje Trzmiel!

Więc choć otwarcie nowego salonu Trzmiela już za nami, my nie przestajemy świętować i wydłużamy czas trwania niektórych promocji o tydzień, czyli do 18 września!* Poniższe promocje dostępne są wyłącznie w salonie stacjonarnym.


Zaciekawieni? To czytajcie dalej!
Opis promocji podzielony jest tematycznie, a zamyka go akwarystyka morska, więc morszczaki mogą od razu przewinąć do końca i zobaczyć, co dla nich mamy! Koniecznie sprawdźcie też ofertę zbiorników aranżowanych przez mistrzów aquascapingu – Michała Adamka i Pawła Mielniczka, którą znajdziecie po promocjach morskich!

Mitoja Marine i Mitoja Plant

W nowym salonie Trzmiela kupicie nie tylko sprzęt, akcesoria i życie morskie i słodkowodne. Możecie również kupić gotowe akwarium Mitoja Marine 150 lub Mitoja Plant 120. Oba zestawy zostały zaaranżowane przez trzmielowych ekspertów i są kompletnie wyposażone, dojrzałe i obsadzone specjalnie dobranymi gatunkami roślin i zwierząt. Zestawy możecie zobaczyć w naszym nowym salonie, a kupić – również przez Internet!

Promocje słodkowodne

Życie w przyjaźni z producentami sprzętu i artykułów akwarystycznych procentuje! Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Wam niesamowite promocje i gratisy dodawane przy zakupie wybranych produktów. Zobaczcie sami!

-15% na sprzęt Mitoja

-15% na cały sprzęt marki Mitoja. Promocja obejmuje zarówno oświetlenie LED, jak i akwaria Mitoja Glass i Mitoja OptiWhite. Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym.
Lampy LED marki Mitoja nowoczesne i stylowe oświetlenie polskiej produkcji do akwariów o różnych rozmiarach. Zostały stworzone i wyprodukowane według wytycznych Trzmiela, w oparciu o wieloletnie doświadczenie w akwarystyce. Są one szczególnie polecane do uprawy wymagających gatunków roślin podwodnych.

Akwaria Mitoja oferują wysoką jakość wykonania. Bezwałkowe klejenie, bezbarwny silikon oraz szkło Pilkington OptiWhiteTM w przypadku akwariów Mitoja OptiWhite, to cechy, które sprawiają, że zbiorniki te nie mają sobie równych. Promocją objęte są akwaria od 25 do 150 cm długości.

Filtry kubełkowe Fluval + grzałka Fluval gratis

Kupując filtr Fluval serii 07 lub Fluval FX, otrzymacie za darmo grzałkę Fluval z serii E! Grzałki będą dobierane do modelu filtra zgodnie ze schematem na powyższej grafice. Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym.

Grzałki Fluval serii E to zaawansowane, sterowane mikroprocesorem urządzenia wyposażone w wyświetlacz LCD, na którym wyświetlana jest temperatura wody. Dzięki temu, grzałka jest także termometrem! To inteligentne urządzenie stale monitoruje temperaturę wody i ostrzega, gdy przekroczy ona bezpieczne wartości! Grzałki Fluval serii E to idealne uzupełnienie świetnych filtrów zewnętrznych tej firmy.

Filtry kubełkowe Oase + zestaw do podmiany wody gratis

Kupując filtr Oase BioMaster Thermo 350 lub 600 otrzymacie za darmo zestaw do podmiany wody Aqua In-Out Set 800 o wartości 184 zł! Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym.
Oase Aqua In-Out Set 800 to kompletny zestaw do szybkich i łatwych podmian wody w akwarium. W zestawie znajduje się wydajna i niezawodna pompa, 10-metrowy wąż i wygodne mocowania pozwalające na pewny montaż w zbiorniku na czas podmiany. Koniec z noszeniem wiader!


Do każdej lupy lub czyścika marki Flipper otrzymacie oryginalny kubek Flipper! Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym.

Czyściki marki Flipper uznawane są przez wielu akwarystów za najlepsze czyściki do akwariów. Przemyślana konstrukcja, wysokiej klasy materiały oraz szeroka dostępność części zamiennych oznaczają, że czyścik Flipper to jedyny czyścik magnetyczny, jakiego będziesz potrzebować w życiu!

Lupy Flipper DeepSee to dwa rozmiary szkieł powiększających montowanych na szybie akwarium. Przybliżają one podwodny świat lepiej, niż kiedykolwiek, a mocowanie za pomocą magnesu uwalnia ręce akwarysty-fotoamatora, umożliwiając mu łapanie fantastycznych kadrów akwariowego życia!

Zarówno czyściki, jak i lupy Flipper polecane są do akwarystyki morskiej i słodkowodnej!

-15% na złoża QualDrop

-15% na złoża filtracyjne QualDrop. Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym.

 • PrimePore 500 ml, 1000 ml to oryginalny, ceramiczny materiał filtracyjny, w kształcie kulek o średnicy ok. 10-12 mm. Unikalna budowa, z pustą przestrzenią wewnątrz, zapewnia powstawanie stref dla bakterii denitryfikacyjnych.
 • HyperPore 500 ml, 1000 ml to nowoczesny, wysokoporowaty, ceramiczny materiał filtracyjny. Cechuje go bardzo duża powierzchnia filtracyjna, około 2 200 m2/l oraz trójwymiarowa struktura otwartych, czynnych biologicznie porów.
 • CubePore 12 sztuk, 36 sztuk to innowacyjny wkład filtracji biologicznej. Ceramiczny materiał filtracyjny w kształcie sześcianu, o efektywnej powierzchni właściwej ok. 2 250 m2/l. Polecany szczególnie do filtrów hamburskich, podżwirowych, rynien filtracyjnych i sumpów.

-15% na HexPure

-15% na absorbent QualDrop Hex Pure. Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym.

HexPure 150 ml, 300 ml, 500 ml to syntetyczny, polimerowy wkład filtracyjny absorbujący związki azotu. Pozwala kontrolować poziomy NH4, NO2 i NO3. Wpływa na ogólną czystość zbiornika i klarowność wody.

-30% na pokarmy Tetra

-30% na pokarmy z serii Tetra PRO 300 ml oraz kultowe płatki TetraMin 300 ml, a także na preparaty Tetra FilterActive 250 ml oraz AquaSafe 250 ml. Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym.

 • Tetra PRO 300 ml to wysokiej jakości pokarmy premium przeznaczone do karmienia różnego rodzaju ryb. Specjalna formuła zawiera minerały i witaminy, dzięki którym ryby akwariowe będą zdrowe i witalne.
 • TetraMin to legenda wśród pokarmów dla ryb ozdobnych. Był to pierwszy na rynku pokarm w formie płatków, który zapoczątkował rewolucję w karmieniu ryb. Od wielu dekad pokarm TetraMin pozostaje pokarmem pierwszego wyboru dla licznej rzeszy akwarystów.
 • Preparat FilterActive 250 to płynny preparat wspomagający utrzymanie równowagi biologicznej w akwarium słodkowodnym. Zawiera szczepy żywych bakterii przyspieszające proces dojrzewania wody oraz wspomagające biologiczny rozkład zanieczyszczeń organicznych. Skutecznie poprawia wydajność filtracji. Zawiera specjalnie wyhodowane szczepy bakterii nitryfikacyjnych (Nitrospira i Nitrosomonas) oraz bakterie redukujące osad na dnie zbiornika (Bacillus).
 • AquaSafe 250 ml to wydajny uzdatniacz. Zmienia wodę wodociągową w bezpieczne środowisko dla ryb, roślin i krewetek. Błyskawicznie usuwa niebezpieczny chlor, chloraminę, miedź, cynk i ołów z wody wodociągowej.

-15% na pokarmy dla krewetek QualDrop

-15% na zestaw pokarmów dla krewetek QualDrop Box Food for Shrimps. Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym.
Cena regularna: 119,00 zł
Cena promocyjna: 101,15 zł

Box Food for Shrimps to komplet pokarmów przeznaczonych dla krewetek caridina i neocaridina. Vital wspomaga wzrost i wybarwienie. Breed stymuluje rozmnażanie. Algae stanowi bogate źródło białka roślinnego i wspiera odporność. Pikoo i Pikoo New Born przeznaczone są do odchowu młodych.

-15% na nawozy QualDrop

-15% na nawozy QualDrop Basic Grow i Fe Forte. Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym.

 • Basic Grow to płynny, skoncentrowany preparat z podstawowymi makroelementami, niezbędnymi do prawidłowego rozwoju roślin. Zawiera N (azot), P (fosfor), K (potas) oraz niewielki dodatek Mg (magnezu) i Ca (wapnia).
 • Fe Forte to skoncentrowany nawóz, zawierający duże ilości żelaza, mikroelementy i pierwiastki śladowe.

Promocje morskie

-15% na zestawy AF Ocean Guard + gratisy

Kupując któryś z zestawów do akwarystyki morskiej Aquaforest Ocean Guard, zapłacicie 15% mniej, a do tego dostaniecie prezent! Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym.

Zestawy do akwarystyki morskiej Aquaforest to produkty klasy premium, których jakość zadziwia nawet wytrawnych akwarystów. Zawierają akwarium ze szkła OptiWhite, szafkę oraz sump z orurowaniem.

 • Aquaforest Reef Salt 7,5 kg i 25 kg to syntetyczna sól tworząca idealne środowisko dla koralowców. Fakt, że jest produkowana w laboratorium sprawia, że jest pozbawiona jakichkolwiek zanieczyszczeń. Przeznaczona jest do akwariów z koralowcami twardymi, którym pomaga w budowaniu szkieletu wapiennego.
 • Aquaforest Starter Pack to zestaw startowy do zakładania nowego akwarium morskiego. Zawiera sól, testy i preparaty niezbędne przy starcie zbiornika. Skraca dojrzewanie oraz ułatwia stabilizację biologiczną. W jego skład wchodzi aż 12 produktów.
 • Aquaforest Bio Sand to żywy piasek pozyskiwany ze złóż naturalnych najwyższej jakości. Jest wzbogacony w bakterie z pożywką oraz węglan wapnia.
 • Aquaforest Rock to syntetyczna, robiona ręcznie skała do akwarium morskiego. Dzięki temu jest wolna od pasożytów i glonów, nie wydziela azotanów i fosforanów i jest lekka i łatwa w obróbce. Wysoka porowatość zapewnia świetne warunki dla kolonizacji przez pożyteczne bakterie.
 • Aquaforest AF90 jest wysokiej jakości filtrem fluidyzacyjnym zaprojektowanym do stosowania w sumpie akwarium morskiego. Wspaniale sprawdza się jako korpus wypełniony wkładami filtracyjnymi. Posiada regulowaną wysokość sit i współpracuje z dowolnymi rodzajami pomp.

Produkty Tropical Marine Power + gratisy

Kupując w naszym nowym salonie produkty z serii Tropical Marine Power za kwotę powyżej 50 zł, otrzymacie jeden z poniższych produktów GRATIS (Promocja obowiązuje do 18 września lub wyczerpania zapasów w sklepie stacjonarnym):

Seria Tropical Marine Power to linia produktów do akwarystyki morskiej uznanego polskiego producenta. W jej skład wchodzą pokarmy, preparaty i sole.

 • Marine Power Easy Set 1 + 2 to zestaw suplementów przygotowany specjalnie z myślą o niewielkich akwariach morskich. Zawiera wszystkie najważniejsze mikroelementy potrzebne dla prawidłowego rozwoju i wybarwienia koralowców.
 • Marine Power Easy KH/Alkalinity to płyn służący do podnoszenia poziomu twardości węglanowej w akwarium morskim. Jest przeznaczony do niewielkich zbiorników z koralowcami miękkimi.
 • Marine Power Easy Cations 1000 ml to płyn służący do podnoszenia w wodzie morskiej stężeń mikroelementów i pierwiastków śladowych w postaci kationów. Zawiera: lit, stront, molibden, chrom, żelazo, bor, miedź i potas.
 • Marine Power Easy Anions 1000 ml to płyn służący do podnoszenia w wodzie morskiej stężeń anionów jodkowych i fluorkowych. Wraz z preparatem Marine Power Easy Cations tworzy pełny zestaw suplementów do akwarium morskiego.

Mistrzowskie zestawy w Trzmielu

Dzień otwarcia nowego salonu Trzmiela uświetniły pokazy aranżowania zbiorników przeprowadzone przez dwóch znanych aquascaperów –  Michała Adamka, Mistrza Europy w Aquascapingu oraz Pawła Mielniczka, utytułowanego zawodnika oraz jurora.

Michał Adamek jest ekspertem marki AQUAEL. Michał to Mistrz Europy w Aquascapingu i jeden z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych polskich aquascaperów. Jest współorganizatorem Mistrzostw Europy w Aquascapingu (European Aquascaping Championship), a także sędzią zawodów międzynarodowych i różnego rodzaju warsztatów dla akwarystów.

Michał zaaranżował zbiornik AQUAEL Glossy 120. Wykorzystał do tego skały Dragon Stone i korzenie River Wood. Jako podłoża, Michał użył Help Advanced Soil Original. Jeśli ta aranżacja przypadła Wam do gustu, możecie ozdobić nią wnętrze domu lub biura. Kupicie ją tylko w salonie u Trzmiela. Cena aranżacji wraz z zestawem AQUAEL Glossy 120 to 6881 zł. 

Paweł Mielniczek, to ambasador marki Aquaforest, światowej sławy aquascaper, laureat i juror wielu konkursów akwarystycznych, ambasador marek Prodibio, Life Aqua Maxlite oraz Aquaflora. Zawodowo zajmuje się aranżowaniem i zakładaniem akwariów.

Przygotował on aranżację zbiornika AQUAEL OptiSet 125. Paweł użył do swojej aranżacji podłoża Aquaforest Lava Soil Black oraz Aquaforest Natural Substrate oraz skałach Scenery Stone i korzeniach River Wood. Jeśli spodobał się Wam tak zaaranżowany zbiornik i chcielibyście go mieć w domu lub w swoim biurze – nic prostszego! Możecie go kupić w Trzmielu. Cena akwarium zaaranżowanego przez Pawła Mielniczka to 3374 zł. W cenę wliczony jest koszt aranżacji oraz zestawu AQUAEL OptiSet 125.

Zakup obu zestawów możliwy jest wyłącznie w salonie stacjonarnym.

Zapraszamy zatem na ul. Rogowską 147 we Wrocławiu.
Godziny otwarcia
poniedziałek: 10:00-18:00
wtorek: 10:00-18:00
środa: 10:00-18:00
czwartek: 12:00-20:00
piątek: 12:00-20:00
sobota: 10:00-15:00
niedziela: ZAMKNIĘTE

* lub do wyczerpania zapasówAutor
Trzmiel Radzi
Z akwarystyką jestem związany praktycznie przez całe moje 35-letnie życie. Wychowywałem się otoczony akwariami, a pasję do hobby zaszczepił mi mój Tato. W czasach, gdy zaczynałem przygodę z akwarystyką, trudno było o dobry sprzęt, a wiele rzeczy trzeba było robić we własnym zakresie, często metodą na „chybił-trafił”. Dzięki temu zyskałem…
Więcej

Zapisz się do newslettera!

Jakie tematy Cię interesują?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych w celach marketingowych przez TRZMIEL CZERWIŃSKI SP. J. z siedzibą pod adresem: ul.
Rogowska 147, 54-440 Wrocław, KRS: 0000576338, NIP: 8943066554, REGON: 362549553, w tym na przesyłanie informacji w postaci newslettera, drogą elektroniczną,
zgodnie z Polityką prywatności. Wiem, że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl