Przedłuż gwarancję sprzętu marki AQUAEL do 3 lat!


AQUAEL to polski producent sprzętu akwarystycznego. Jest to firma z bogatym doświadczeniem i historią sięgającą jeszcze lat 80. ubiegłego wieku. Dziś, marka z Suwałk jest na całym świecie synonimem jakości za rozsądne pieniądze oraz kompleksowej oferty, która umożliwia realizację akwarystycznego hobby od A do Z. Produkty marki AQUAEL są oczywiście dostępne na trzmiel.com.pl: http://bitly.ws/zUhu.

A teraz, żeby potwierdzić jakość i niezawodność swoich produktów, AQUAEL umożliwia polskim akwarystom przedłużenie gwarancji o dodatkowy rok!

Jak skorzystać z przedłużenia gwarancji?

Po pierwsze, należy zakupić produkt marki AQUAEL, znajdujący się na Liście Produktów dostępnej w formularzu rejestracyjnym. Ważne, aby zakup dokonany był na terytorium Polski.
Następnym krokiem jest dokonanie rejestracji w systemie poprzez założenie Konta Akwarysty i zarejestrowanie dowodu zakupu produktu (zdjęcia paragonu lub faktury). Rejestracji można dokonać tu: https://www.aquael.pl/rejestracja-produktow/. W tym samym miejscu, po kliknięciu opcji „Czy chcesz wybrać produkt z listy?” można sprawdzić, które produkty objęte są akcją.
Następnie konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych od firmy AQUAEL i potwierdzenie zapoznania się z Regulaminem.

Kto może skorzystać z przedłużenia gwarancji?

Z opcji przedłużenia gwarancji mogą skorzystać tylko osoby fizyczne, które zakupiły produkt w Polsce w celach niezwiązanych z z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Przedłużenie gwarancji dotyczy tylko wybranych produktów objętych gwarancją producencką w chwili rejestrowania dowodu zakupu (maksymalnie do ostatniego dnia obowiązywania gwarancji na dany produkt).

Co ważne, nie jest to żadna promocja ani kampania ograniczona czasowo!
Akcja przedłużenia gwarancji ma charakter stały!

Sprzęt marki AQUAEL kupisz też w Salonie stacjonarnym Trzmiela, gdzie nie tylko masz szansę rozpakować i zobaczyć produkt przed zakupem, ale także skorzystać z fachowego doradztwa naszych specjalistów.


Salon Trzmiel
ul. Rogowska 147, Wrocław
Godziny otwarcia
pon.-śr.: 10:00-18:00
czw.-pt.: 12:00-20:00
sobota: 10:00-15:00
niedziela: zamknięte

Zapraszamy!Autor
Trzmiel Radzi
Z akwarystyką jestem związany praktycznie przez całe moje 35-letnie życie. Wychowywałem się otoczony akwariami, a pasję do hobby zaszczepił mi mój Tato. W czasach, gdy zaczynałem przygodę z akwarystyką, trudno było o dobry sprzęt, a wiele rzeczy trzeba było robić we własnym zakresie, często metodą na „chybił-trafił”. Dzięki temu zyskałem…
Więcej
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl