Konkurs – wygraj zestaw akwariowy TRZMIEL Turn ZEN(ON) 60 Nature


TRZMIEL Turn ZEN(ON) to nowy projekt przygotowany wspólnie przez Trzmiel i Zenona z kanału YouTube Zenon Aqua. Są to trzy wyjątkowe aranżacje inspirowane filozofią Dalekiego Wschodu.

Zestawy TRZMIEL Turn ZEN(ON) to propozycja dla tych, którzy ceną sobie surową, japońską estetykę. Akwaria zawierają duże i małe kawałki skał, a także podłoże dobrane tak, żeby całość tworzyła estetyczny podwodny świat. Te kompletne zestawy i zbiorniki, o wielkości 80, 60 i 40 cm, wyposażone zostały w szafkę (opcja) oraz wysokiej jakości osprzęt.

Więcej o nich dowiesz się z naszego artykułu: https://trzmielradzi.trzmiel.com.pl/trzmiel-turn-zenon/

Konkurs

A teraz masz szansę wygrać jeden z nich! Wraz z Zenonem przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest zestaw akwariowy TRZMIEL Turn ZEN(ON) 60 Nature, który możecie zobaczyć na filmie! W jego skład wchodzi zbiornik Mitoja Glass 4 mm o wymiarach 60x30x30 cm oraz wyposażenie techniczne, m.in: lampa LED Skylight Hyperbar FM, filtr zewnętrzny Tetra EX-700 Plus z kompletem mediów, grzałka AQUAEL Ultra Heater Day&Night 50 W oraz skimmer Eheim Skim 350.

Oczywiście, w zestawie nie zabraknie również skał, podłoża, roślin oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów i preparatów, dzięki czemu wystarczy postawić go w wybranym miejscu i zalać wodą, by móc osiągnąć akwarystyczny ZEN.

Co zrobić, żeby go wygrać?

Wystarczy wypełnić poniższy formularz i odpowiedzieć na pytania konkursowe.
UWAGA!
Na pytanie konkursowe o ilość znaków „#” w filmie Zenona odpowiedz korzystając z poniższego formularza*, po czym wróć do filmu i w komentarzu pod nim dokończ zdanie: „Akwarystyka to moje ZEN…”
Zwróć uwagę, żeby w formularzu podać nick z YouTube, pod którym będziesz komentować! W konkursie mogą wziąć udział tylko kompletne zgłoszenia (uzupełniony formularz wraz z prawidłową odpowiedzią na pytanie + komentarz pod filmem na kanale Zenon Aqua).
Spośród uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie w formularzu i zostawią komentarz pod filmem, wybierzemy tego, kto w najbardziej kreatywny sposób dokończy zdanie: „Akwarystyka to moje ZEN…”


Konkurs zaczyna się w piątek 8 marca i trwa do piątku 22 marca 2024, do godz. 24:00. Ogłoszenie wyników nastąpi w środę 27 marca na kanale Zenona w formie komentarza umieszczonego pod zwycięską odpowiedzią.

Regulamin konkursu znajdziesz tu: https://trzmiel.com.pl/pl/i/Regulamin-Konkursu/20

Powodzenia!

*Wypełniając formularz, Uczestnik konkursu wyraża zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej (newsletter) od firmy Trzmiel Sp. z o.o.Autor
Trzmiel Radzi
Z akwarystyką jestem związany praktycznie przez całe moje 35-letnie życie. Wychowywałem się otoczony akwariami, a pasję do hobby zaszczepił mi mój Tato. W czasach, gdy zaczynałem przygodę z akwarystyką, trudno było o dobry sprzęt, a wiele rzeczy trzeba było robić we własnym zakresie, często metodą na „chybił-trafił”. Dzięki temu zyskałem…
Więcej
Artykuły powiązane
Ogólne  
Akwarium dla dyskowców czyli popularnych paletek. Wywiad z Lady Discus.
Trzmiel Radzi
07/12/2022
Ryby Ogólne  
Akwarium Malawi – Jak założyć? Podpowiadamy
Przemek Herman
25/04/2021
Technika Ogólne  
Akwarium prosto i tanio
Mateusz Salawa
21/07/2021
Ogólne  
Akwarium biotopowe – biotop Tanganika
Janusz Kosik
26/11/2020
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl