Karmniki automatyczne


Witajcie!

Lubicie karmić ryby? Ja uwielbiam. Niestety sporo pracuję i nie zawsze mam na to czas. A przecież wszyscy wiemy, że regularne posiłki to podstawa zdrowej diety. Często też wyjeżdżam w delegacje i żeby nie prosić znajomych o pomoc, zakupiłem karmniki automatyczne.

Karmniki umożliwiają dozowanie płatków, granulek czy chipsów podczas naszej nieobecności. Podają pokarm o wybranych godzinach i w odmierzonej ilości. Nie przekarmisz milusińskich.

Automatyczne karmniki, zarówno te bateryjne, jak i pobierające prąd z gniazdka, są bardzo wygodne i dostępne na każdą kieszeń.

Zapraszam na filmy.

Szeroką ofertę karmników automatycznych znajdziesz na Trzmiel.com.pl i w akwarystycznym Salonie Trzmiel, Wrocław, ul. Rogowska 147.Autor
Zenon Aqua
Witajcie! Niektórzy zapewne kojarzą mnie z kanału Zenon Aqua na YouTube. Z wykształcenia jestem informatykiem, pracuję jako ekspert d/s szkoleń i wdrożeń w firmie IT. Uwielbiam wodę, która towarzyszy mi na co dzień i od święta. Urlopy spędzam nad jeziorem, uwielbiam nurkowanie i żagle. A w domu towarzyszą mi akwaria.…
Więcej
Artykuły powiązane
Rośliny Technika  
Budowa i zasada działania filtra hydroponicznego
Konrad Kozioł
06/10/2022
Inne zwierzęta Ryby Ogólne  
Oase Organix – pokarmy organiczne
Lady Discus
21/04/2022
Ryby  
Akwarium dla bojownika
Przemysław Macheta
26/11/2020
Ryby  
Bojownik – wszystko, co musisz o nim wiedzieć.
Krzysztof Leśniowski
29/01/2024
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl