Recenzja filtra Oase Filtosmart 60


Cześć.

Seria filtrów kubełkowych Oase Filtrosmart to poręczne urządzenia przeznaczone do akwariów o różnej pojemności. Występują także w wersji z grzałką. Charakteryzują się wysoką jakością wykonania i trwałością. Zobaczcie sami, jak się prezentuje Oase Filtosmart 60.

Zapraszam na film.

A oto moja opinia w skrócie:

Filtr jest zaskakująco wydajny i cichy. Pompa, choć mała, jest wystarczająco silna i nawet przy mocno zabrudzonym prefiltrze dzielnie pchała wodę dalej. Fajnie zaprojektowane suwaki i uszczelnienie głowicy dawało mi poczucie bezpieczeństwa pracy tego filtra. Jeszcze większy plus należy się za korek pomagający zalać kubełek i jednocześnie eliminujący możliwość zapowietrzenia.

Jedynymi drobnymi minusami tego kubełka to brak wygodnego uchwytu, który ułatwiłby zdjęcie pokrywy, aby na bieżąco go serwisować oraz sztywne i mało ustawne węże (szybko je skróciłem, a wlot i wylot wymieniłem na szklany). Ale to są drobiazgi.

Moja ocena filtra Oase Filtosmart 60 to mocne 9/10

Zobaczcie poszczególne modele w sklepie:Autor
Daniel Różana
Na co dzień jestem fryzjerem, a po godzinach dumnym ojcem i akwarystą. Pierwsze kroki w akwarystyce stawiałem w 2018 roku w domowym zaciszu. Moje aranżacje nie są ukierunkowane na konkursy. Bardziej interesuje mnie wrażliwe oko oglądających. W swoim hobby cenie sobie estetykę, zdrową roślinność i życie wewnątrz akwarium. Lubię eksperymentować,…
Więcej
Artykuły powiązane
Technika  
CO2 w akwarium
Mateusz Salawa
16/08/2021
Ogólne  
Akademia Seachema zakładanie akwarium w stylu Low-tech. Odc.8
Łukasz Ciszkowski
03/02/2022
Technika Technika  
Grzałki do akwarium
Zenon Aqua
01/04/2022
Ogólne  
Jak zrobić prosty zbiornik dla każdego? Marcin Jurek – Trzmiel Radzi, cz. 4
Marcin Jurek
12/04/2022
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl