Trzmiel na Evencie Egzotycznym ZooEgzotyka


Już 10 grudnia 2023 roku wrocławska Hala Orbita przy ul. Wejherowskiej będzie gościć popularne wśród wszystkich pasjonatów egzotycznej przyrody wydarzenie – Event Egzotyczny ZooEgzotyka.

Cieszymy się, że w tym roku będziemy mogli uczestniczyć w wydarzeniu nie tylko jako goście. Zapraszamy wszystkich na spotkania z naszą Załogą i do odwiedzenia stoiska TRZMIEL, na którym zaprezentujemy uroki akwarystyki morskiej, słodkowodnej oraz hodowli krewetek akwariowych.

Odwiedzający trzmielowy zakątek ZooEgzotyki goście będą mieli możliwość zainspirowania się pomysłami na stworzenie unikatowych aranżacji, a także okazję, by porozmawiać z ekspertami na temat zakładania zbiorników!

Oprócz tego, naszą obecność na Evencie Egzotycznym uświetni wizyta dwóch tajemniczych gości. Na razie możemy zdradzić tyle, że będą to najbardziej popularni polscy youtuberzy-akwaryści, a więcej szczegółów odkryjemy już wkrótce.

Dodatkowo, na naszym stoisku będą również czekały atrakcje dla najmłodszych gości. Dzieci otrzymają od nas trzmielowe upominki i – być może – uda im się nawet namówić rodziców na własne akwarium!

ZooEgzotyka to wyprawa w świat egzotycznych zwierząt i roślin – skierowana nie tylko do miłośników terrarystyki, akwarystyki i botaniki. To świetny pomysł na spędzenie czasu z rodziną, podziwiając egzotyczne gatunki ryb, gadów, płazów, stawonogów i roślin! Więcej informacji o Evencie Egzotycznym ZooEgzotyka można znaleźć tu: https://zooegzotyka.pl/.

A jeśli chcecie wiedzieć więcej o tym, co przygotowaliśmy dla Was, śledźcie nasze wydarzenie na Facebooku, gdzie będziemy informować o wszystkim na bieżąco!

Do zobaczenia 10 grudnia na stoisku numer 193-196!
Autor
Trzmiel Radzi
Z akwarystyką jestem związany praktycznie przez całe moje 35-letnie życie. Wychowywałem się otoczony akwariami, a pasję do hobby zaszczepił mi mój Tato. W czasach, gdy zaczynałem przygodę z akwarystyką, trudno było o dobry sprzęt, a wiele rzeczy trzeba było robić we własnym zakresie, często metodą na „chybił-trafił”. Dzięki temu zyskałem…
Więcej
Artykuły powiązane
Ogólne  
Aquascaping w akwarystyce morskiej
Trzmiel Radzi
05/10/2022
Ogólne  
Akwarium biotopowe – biotop Malawi
Krzysztof Szołdrowski
04/11/2020
Technika Ogólne  
Dupla Marin – zestawy do akwarystyki morskiej
Trzmiel Radzi
31/01/2023
Chemia wody Ogólne  
Jak przygotować wodę do akwarium morskiego?
Dorota Protasewicz
31/08/2022
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl