TRZMIEL Turn ZEN(ON)


Odkryj gotowe aranżacje zbiorników zaprojektowane dla TRZMIEL przez Zenon Aqua

Zapraszamy Cię do świata ZEN. Znajdziesz tu ciszę, spokój, harmonię i ukojenie dla zmysłów. Weź głęboki oddech i zanurz się w naturalnym pięknie akwarystyki. Podziwiaj podwodne krajobrazy, świetlne rozbłyski, wsłuchaj się w szum wody.

Pragnąc podzielić się z Wami naszą pasją, zaprosiliśmy do współpracy Zenona z kanału Zenon Aqua. Tak powstał projekt TRZMIEL Turn ZEN(ON), w ramach którego znany w świecie akwarystyki YouTuber opracował trzy wyjątkowe aranżacje zbiorników – gotowych do zalania wodą.

Utrzymane w aquascapingowym japońskim stylu akwaria zawierają duże i małe kawałki skał, a także podłoże dobrane tak, żeby całość tworzyła estetyczny i spójny podwodny krajobraz. Te kompletne zestawy i zbiorniki, o wielkości 80, 60 i 40 cm, wyposażone zostały również w szafkę i wysokiej jakości urządzenia techniczne, takie jak oświetlenie czy filtr zewnętrzny. Wystarczy ustawić je w wybranym miejscu, ułożyć dostępną w ramach zestawu aranżację, zalać wodą i podłączyć do zasilania. Tylko tyle wystarczy, by móc cieszyć się podwodnym krajobrazem, który przeniesie Cię w inspirowaną Dalekim Wschodem krainę natury, harmonii i piękna.

Odkryj swoje ZEN!

Mitoja ZEN(ON) 40 Deep

Głęboko pod powierzchnią wody powolny nurt niespiesznie wygładza leżące na dnie kamienie. Zachwyć się ich niepowtarzalną i naturalną paletą barw, przywodzącą na myśl spacery po piaszczystej plaży i promienie zachodzącego słońca. Zainspiruj się tym podwodnym krajobrazem i odkryj odwieczną prawdę, że tego, co najlepsze, nie można pospieszać.

Zbiornik wielkości 40 cm, wysokiej jakości oświetlenie LED oraz wydajny filtr zewnętrzny sprawiają, że zestaw Mitoja Zen(ON) 40 Deep jest idealny dla tych, którzy cenią sobie niepowtarzalne piękno natury.

Mitoja ZEN(ON) 60 Nature

W świetle poranka Natura budzi się do życia. Przystań na moment i zaczerpnij tej chwili, by odnaleźć równowagę zanim rozpoczniesz nowy dzień.

Akwarium o długości 60 cm oświetla najwyższej jakości lampa LED, by nic nie zaburzało harmonii tego spokojnego świata. Zestaw Mitoja ZEN(ON) 60 Nature to Twój prywatny kawałek Natury, miejsce, w którym rozkwitnie podwodny ogród.

Mitoja ZEN(ON) 80 Hill

Szczyty skalistych wzgórz sięgają ku powierzchni zapraszając do odbycia przygody. Eksploruj je wzrokiem i odnajduj harmonię oraz ukojenie w tym podwodnym świecie.

Zbiornik długości 80 cm, wyposażony w najwyższej klasy oświetlenie LED, pozwoli Ci poczuć się, jakbyś szybował ponad szczytami. Zestaw Mitoja ZEN(ON) 80 Hill to okno na górski krajobraz Twoich marzeń.

Autorskie zestawy TRZMIEL Turn ZEN(ON) to połączenie wysokiej jakości elementów i doświadczenia ekspertów-akwarystów. To także dowód, że założenie oraz prowadzenie zbiornika może być proste i niewymagające wysiłku. Wierzymy, że będą unikalną ozdobą wnętrz oraz wniosą do nich naturę, harmonię i piękno. Odkryj swoje ZEN!Autor
Trzmiel Radzi
Z akwarystyką jestem związany praktycznie przez całe moje 35-letnie życie. Wychowywałem się otoczony akwariami, a pasję do hobby zaszczepił mi mój Tato. W czasach, gdy zaczynałem przygodę z akwarystyką, trudno było o dobry sprzęt, a wiele rzeczy trzeba było robić we własnym zakresie, często metodą na „chybił-trafił”. Dzięki temu zyskałem…
Więcej
Artykuły powiązane
Technika Ogólne  
Recenzja filtra Oase Filtosmart 60
Daniel Różana
04/05/2022
Chemia wody Ogólne  
Cykl azotowy, a w pełni dojrzały zbiornik… czy to jakaś różnica?
Maciej Koczko
28/06/2022
Technika Ogólne  
Moje pierwsze akwarium 112 l cz. 2
Zenon Aqua
01/03/2022
Ogólne  
Akwarium dla dyskowców czyli popularnych paletek. Wywiad z Lady Discus.
Trzmiel Radzi
07/12/2022
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl