Akwarium Morskie Mitoja Capex 120 – System Smart Reef 360, odc. 4: Dojrzewanie


Witajcie!

Trochę czasu minęło od chwili, gdy ostatnio zdawałem Wam relację z tego, jak idzie mi zakładanie mojego morszczaka, ale jak sami wiecie – dojrzewanie akwarium to proces, którego przyspieszyć się nie da. Dodatkowo, przeprowadzałem się, więc nie było sensu się spieszyć. No, ale w końcu nadeszła ta wiekopomna chwila i mogę Wam opowiedzieć o tym, jak wyglądał u mnie ten proces.

Oczywiście, dojrzewanie każdego akwarium wiąże się w koniecznością wykonywania testów wody. Ja do swoich celów użyłem testów kropelkowych Reef Factory Smart Test Kit oraz Reef Factory ICP OES 1. Żeby prawidłowo zinterpretować wyniki tego ostatniego, ponownie odwiedziłem Michała z Trzmiela, którego wiedza w tej materii jest nie do przecenienia. Przy okazji, Michał nie omieszkał wypomnieć mi kilku błędów, które popełniłem przy starcie.

Zobaczcie sami.

Poniżej lista użytych produktów: Autor
Zenon Aqua
Witajcie! Niektórzy zapewne kojarzą mnie z kanału Zenon Aqua na YouTube. Z wykształcenia jestem informatykiem, pracuję jako ekspert d/s szkoleń i wdrożeń w firmie IT. Uwielbiam wodę, która towarzyszy mi na co dzień i od święta. Urlopy spędzam nad jeziorem, uwielbiam nurkowanie i żagle. A w domu towarzyszą mi akwaria.…
Więcej
Artykuły powiązane
Technika Ogólne  
Smart Tester – akwarium morskie pod pełną kontrolą
Janusz Kosik
24/10/2023
Technika Technika Technika Chemia wody Chemia wody Chemia wody  
Moje roczne doświadczenia z Exaqua cz. 1
Arek A.R.A.
20/01/2023
Technika Technika Technika Chemia wody Chemia wody Chemia wody  
Exaqua PRO3 – wieloparametrowy fotometr Zooleka.
Konrad Kozioł
20/02/2022
Ogólne  
Małe akwarium morskie – jak założyć?
Janusz Kosik
26/03/2021
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl