Pierwsze akwarium morskie Zenona – Mitoja Capex 120l odc. 2: Instalacja


Witajcie! W pierwszym odcinku naszej serii pokazałem Wam urządzenia smart do akwarium morskiego. W drugim odcinku opowiem jak i gdzie zamontować sprzęt, jak skleić hydraulikę i przygotować się do uruchomienia akwarium. Projekt mojego pierwszego morskiego akwarium jest wspierany przez Trzmiela i firmę Reef Factory; dzięki nim oglądacie tą serię!
Małe przypomnienie: Mitoja Capex 120L to akwarium z wbudowanym panelem filtracyjnym, jest więc miejsce na schowanie sond i czujników. Panel rozwiązał również problem filtracji: wystarczy osadzić odpowiednią pompę, włożyć media filtracyjne i gotowe. Zawsze można rozbudować zestaw o odpieniacz czy absorbenty bez ingerencji w konstrukcję akwarium. Coraz bardziej podoba mi się to proste i wygodne rozwiązanie. Po zamontowaniu całego sprzętu wygląda bardzo estetycznie.

Zresztą zobaczcie sami. Zapraszam serdecznie na film.

Poniżej lista użytych produktów:

Akwarium Morskie Mitoja Capex 120 Autor
Zenon Aqua
Witajcie! Niektórzy zapewne kojarzą mnie z kanału Zenon Aqua na YouTube. Z wykształcenia jestem informatykiem, pracuję jako ekspert d/s szkoleń i wdrożeń w firmie IT. Uwielbiam wodę, która towarzyszy mi na co dzień i od święta. Urlopy spędzam nad jeziorem, uwielbiam nurkowanie i żagle. A w domu towarzyszą mi akwaria.…
Więcej
Artykuły powiązane
Chemia wody Ogólne  
Jak przygotować wodę do akwarium morskiego?
Dorota Protasewicz
31/08/2022
Koralowce Chemia wody Ogólne  
Metoda Ballinga w systemie Smart Reef 360
Trzmiel Radzi
20/01/2023
Technika Technika  
Rodzaje filtrów w akwarium – porównanie
Konrad Kozioł
28/08/2021
Koralowce Ogólne  
Temperatura wody w akwarium morskim
Ewa Gajko
17/10/2021
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl