Reef Octopus – sprawdzony sprzęt do akwarystyki morskiej


Akwarystyka morska to dziedzina, która wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Wielu właścicieli akwariów morskich ma problemy z utrzymaniem odpowiednich warunków życia dla organizmów morskich. Dlatego ważne jest, aby korzystać z produktów renomowanej i godnej zaufania marki. Jedną z takich marek jest Octo.

Octo to firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości i innowacyjnych produktów dla przemysłu morskiego. Założona w 2005 roku, ma już ponad 15 lat doświadczenia w produkcji skimmerów białkowych pod marką Reef Octopus. Jej produkty są cenione na całym świecie przez profesjonalistów i pasjonatów akwarystyki morskiej za jakość i niezawodność.

Firma wyróżnia się również swoim podejściem do badań i rozwoju. Dzięki wspólnej pasji dla życia morskiego, zarząd i pracownicy aktywnie angażują się w R&D, aby stale poprawiać jakość swoich produktów oraz opracowywać nowe rozwiązania, które przyczynią się do tworzenia zdrowego i zrównoważonego ekosystemu morskiego.

Cyrkulatory Reef Octopus Octo Pulse posiadają 4 wstępnie zaprogramowane wzorce przepływu, a ich konstrukcja sprawia, że są trwałe, wydajne, energooszczędne i ciche.

Co więcej, Octo nie tylko produkuje produkty dla akwarystyki domowej, ale także projektuje i produkuje skimmery dla akwariów publicznych oraz projektów akwakulturowych. Warto zaznaczyć, że marka ma również swoje własne skimmerowe pompy BLDC, co czyni ją pierwszym producentem skimmerów na świecie, który projektuje i produkuje swoje skimmery i pompy w całości we własnym zakresie.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że Octo to firma godna zaufania i profesjonalna w dziedzinie techniki akwarystycznej. Jeśli szukasz produktów, które pomogą Ci utrzymać zdrowy i zrównoważony ekosystem w Twoim akwarium morskim, warto zwrócić uwagę na produkty tej marki.

Reef Octopus to marka, która oferuje nie tylko skimmery białkowe, ale także wiele innych produktów i akcesoriów dla akwarystyki morskiej. W ofercie firmy znajdują się między innymi pompy cyrkulacyjne, filtry, grzałki, systemy dozujące, a także testery wody i wiele innych.

Odpieniacze Reef Octopus Octo Regal cechuje wysokiej jakości konstrukcja z akrylu, stożkowa budowa komory reakcyjnej oraz zasilana bezpiecznym napięciem 24 V pompa VarioS DC z możliwością regulacji.

W produktach Reef Octopus zastosowane są najnowsze technologie, np. system ATO (Automatic Top Off), który automatycznie uzupełnia poziom wody w akwarium i pozwala uniknąć nagłych spadków poziomu wody, które mogą być szkodliwe dla organizmów morskich.

Reaktory wapnia Reef Octopus Octo CalReact również wykonane są z wysokiej jakości akrylu. Podczas ich projektowania przewidziano uchwyt z wtyczką na sondę pH, wbudowany licznik bąbelków i układ recyrkulacji CO2, a także zdejmowaną pokrywę, która znacznie ułatwia konserwację. Reaktory Octo CalReact mogą pracować zarówno zanurzone w wodzie, jak i poza nią.

Octo jest również aktywnie zaangażowana w działania związane z ochroną środowiska i zrównoważonym rozwojem. W ramach swojej misji, firma stawia sobie za cel poprawę jakości życia organizmów morskich, jednocześnie zwiększając świadomość społeczeństwa na temat ochrony środowiska. W ramach troski o ochronę środowiska, Octo wprowadziło wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak systemy do odzyskiwania wody czy wydajne systemy filtracji, które pozwalają na oszczędzanie wody i energii.

Podsumowując, marka Octo to profesjonalna i innowacyjna firma, która oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów i akcesoriów dla akwarystyki morskiej. Jej zaangażowanie w ochronę środowiska i zrównoważony rozwój sprawia, że warto zwrócić uwagę na produkty tej marki, jeśli szukasz rozwiązań, które pomogą Ci w utrzymaniu zdrowego i zrównoważonego ekosystemu w Twoim akwarium morskim.

Urządzenia do akwarystyki morskiej marki Reef Octopus, to sprzęt, który od kilkunastu lat montujemy w zbiornikach naszych klientów i nigdy nas nie zawiódł. Sprzęt Octopus obsługuje także zbiorniki morskie w naszym Salonie, więc jeśli chcesz poznać jego kulturę pracy – zapraszamy na pokaz.

A jeśli już przekona Cię do siebie niezawodność i praktyczność tych konstrukcji, to z pewnością ucieszy Cię informacja, że produktu Octopus mamy dostępne od ręki w Salonie!

Salon Trzmiel
ul. Rogowska 147, Wrocław
Godziny otwarcia
pon.-śr.: 10:00-18:00
czw.-pt.: 12:00-20:00
sobota: 10:00-15:00
niedziela: zamknięte

Zapraszamy!Autor
Trzmiel Radzi
Z akwarystyką jestem związany praktycznie przez całe moje 35-letnie życie. Wychowywałem się otoczony akwariami, a pasję do hobby zaszczepił mi mój Tato. W czasach, gdy zaczynałem przygodę z akwarystyką, trudno było o dobry sprzęt, a wiele rzeczy trzeba było robić we własnym zakresie, często metodą na „chybił-trafił”. Dzięki temu zyskałem…
Więcej
Artykuły powiązane
Technika Ogólne  
Smart Tester – akwarium morskie pod pełną kontrolą
Janusz Kosik
24/10/2023
Technika Technika Technika Chemia wody Chemia wody Chemia wody  
Moje roczne doświadczenia z Exaqua cz. 2
Arek A.R.A.
20/01/2023
Technika Ogólne  
Dupla Marin – zestawy do akwarystyki morskiej
Trzmiel Radzi
31/01/2023
Technika Technika  
Filtry kaskadowe
Zenon Aqua
25/02/2022
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl