Tania kostka Zenona. Zestaw na dobry początek.


Witajcie!

Myślicie o założeniu akwarium i nie wiecie jak się do tego zabrać? Ten film jest właśnie dla Was. Wraz z sklepem akwarystycznym Trzmiel przygotowałem gotowe, tanie zestawy wyposażone we wszystko, co jest potrzebne do uruchomienia niewielkiego akwarium. Wystarczy tylko dokupić rośliny.

W pełni wyposażony zestaw umożliwia założenie pierwszego akwarium zaraz po rozpakowaniu paczki. W jej wnętrzu znajdziesz nie tylko akwarium typu kostka o wymiarach 30x30x30 cm, które możesz postawić na biurku lub regale, ale również inne niezbędne preparaty i urządzenia. W skład zestawu wchodzi wydajny i energooszczędny filtr. Możesz wybrać komplet z filtrem wewnętrznym, zewnętrznym lub kaskadowym. Jako oświetlenie posłuży lampka LED o niewielkim poborze energii. Odpowiednio dobrane podłoże pozwoli na uprawę roślin wodnych, na nim ustawisz skałki tworzące niepowtarzalną aranżację. Stałą temperaturę zapewni grzałka z termostatem Jeneca 25 W, a dno i blat zabezpieczy mata polietylenowa 30×30 cm. Jakość wody w kranie i akwarium sprawdzisz przy pomocy testów Tetra 6w1. Nie zapomnieliśmy także o nawozie do roślin Tetra PlantaStart i bakteriach startowych. Czarna naklejka na tylną szybę stworzy świetne tło dla Twoich ryb i roślin.

Zestawy dobrałem tak, aby mogły posłużyć do założenia dowolnego akwarium. Sprawdza się w roli zbiornika roślinnego, akwarium z bojownikiem lub nanorybkami oraz jako krewetkarium z krewetkami neocaridina (np. red cherry).

Wszystkie elementy przetestowałem w domu i mogę je spokojnie polecić każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z akwarystyką; ale i zaawansowani akwaryści docenią jego jakość.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak uruchomić zestaw, obejrzyj mój film.

Lista produktów:

Zestawy dostępne są wyłącznie w sklepie internetowym Trzmiel.com.pl i salonie stacjonarnym Trzmiel, Wrocław, ul. Rogowska 147.Autor
Zenon Aqua
Witajcie! Niektórzy zapewne kojarzą mnie z kanału Zenon Aqua na YouTube. Z wykształcenia jestem informatykiem, pracuję jako ekspert d/s szkoleń i wdrożeń w firmie IT. Uwielbiam wodę, która towarzyszy mi na co dzień i od święta. Urlopy spędzam nad jeziorem, uwielbiam nurkowanie i żagle. A w domu towarzyszą mi akwaria.…
Więcej
Artykuły powiązane
Technika Technika Problemy Problemy Ogólne Ogólne  
Ograniczanie kosztów energii elektrycznej w akwarystyce
Trzmiel Radzi
21/09/2022
Technika Ogólne  
Moje pierwsze akwarium 112 l cz. 2
Zenon Aqua
01/03/2022
Technika  
Aquael Turbo – filtr wewnętrzny w dobrej cenie
Konrad Kozioł
25/02/2021
Technika Technika Technika Chemia wody Chemia wody Chemia wody Ogólne Ogólne Ogólne  
Testy wody w akwarium: paskowe, kropelkowe, fotometryczne?
Konrad Kozioł
12/09/2022
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl