Mitoja Capex – akwarium morskie w przystępnej cenie


Pamiętacie wspólny projekt Zenona i Trzmiela – zestaw do akwarystyki morskiej Mitoja Capex 120?
Jeśli nie, to możecie sobie odświeżyć pamięć klikając tu.

Mitoja Capex, to napakowane nowoczesną technologią akwarystyczną zestawy, które znacznie ułatwiają prowadzenie domowej rafy. Dotychczas miały one jedną tylko wadę: cenę, którą trzeba było zapłacić, by móc cieszyć się technologicznymi nowinkami.

Mitoja Capex – wersja budżetowa

Chcąc obniżyć próg wejścia w świat akwarystyki morskiej osobom o nieco bardziej ograniczonych budżetach, postanowiliśmy stworzyć wersję zestawu Mitoja Capex pozbawioną drogiego sprzętu. Zrobiliśmy to, biorąc za wzór akwarium Mitoja Capex, które od roku zdobi nasz Salon, i które cieszy się niesłabnąca popularnością wśród Gości odwiedzających nasze stoisko na targach egzotycznej przyrody.

Budżetowa wersja zestawu Mitoja Capex zawiera tylko to, co jest absolutnie niezbędne do założenia i prowadzenia domowej rafy. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by z czasem uzupełnić ją o bardziej zaawansowane komponenty, jak czujniki pH, autodolewki czy pompy do dozowania komponentów.

Budżetową wersję zestawu Mitoja Capex można znaleźć tu: https://trzmiel.com.pl/akwarystyka-morska/mitoja-capex-120-l-akwarium-morskie-optiwhite-zestaw-lampa-hyperbar-rm-45-sh

Dzięki nowym zestawom do akwarystyki morskiej Mitoja Capex, cuda podwodnego świata stają się dostępne dla każdego!Autor
Trzmiel Radzi
Z akwarystyką jestem związany praktycznie przez całe moje 35-letnie życie. Wychowywałem się otoczony akwariami, a pasję do hobby zaszczepił mi mój Tato. W czasach, gdy zaczynałem przygodę z akwarystyką, trudno było o dobry sprzęt, a wiele rzeczy trzeba było robić we własnym zakresie, często metodą na „chybił-trafił”. Dzięki temu zyskałem…
Więcej
Artykuły powiązane
Technika Ogólne  
Pierwsze akwarium morskie Zenona – Mitoja Capex 120l odc. 2: Instalacja
Zenon Aqua
15/11/2022
Ogólne Ogólne  
Trzmiel na Evencie Egzotycznym ZooEgzotyka
Trzmiel Radzi
01/12/2023
Ogólne  
Zwierzęta w akwarium morskim
Janusz Kosik
05/04/2021
Technika  
Oświetlenie akwarium morskiego
Dorota Protasewicz
04/01/2022
Projekt i wykonanie: White Tiger
Przejdź do sklepu
Trzmiel.com.pl